• Wybierz dogodny termin

  Jeżeli już wybrałeś najbliższy serwis sieci TURBO-ROTOR, zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin.
  Przyjedź do wybranego Warsztatu naszej Sieci.
  Przekaż swoje spostrzeżenia dotyczące problemów z samochodem, są one dla nas bezcenne.
  Pracownik Warsztatu wyznaczy termin, w którym zostaniesz poinformowany o dokładnych kosztach całej naprawy oraz terminie usunięcia awarii.

 • Wycena

  Samochód zostanie poddany specjalistycznej diagnostyce, która ma na celu potwierdzenie awarii turbosprężarki i zlokalizowanie ewentualnych dodatkowych usterek, mających wpływ na nieprawidłową pracę Twojego samochodu.
  Po pełnym zdiagnozowaniu awarii turbosprężarka zostaje wymontowana i przekazana do naszego Serwisu sieciowego, zajmującego się naprawą samej turbosprężarki.
  Nasz Serwis poddaje szczegółowej weryfikacji turbosprężarkę Twojego samochodu. Ma ona na celu zidentyfikowanie przyczyn jej nieprawidłowej pracy.
  Po pełnej weryfikacji, zarówno całego silnika przez nasz Warsztat sieciowy oraz samej turbosprężarki przez Serwis, zostanie przygotowana kalkulacja pełnego kosztu usunięcia powstałej awarii, który zostanie Ci przekazany przez Pracownika Warsztatu sieciowego.

 • Naprawa

  Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów przystępujemy do naprawy.
  Warsztat sieciowy przygotowuje samochód do ponownego montażu turbosprężarki.
  W tym samym czasie Serwis sieciowy przeprowadza naprawę Twojej turbosprężarki.
  Turbosprężarka zostaje przez Warsztat zamontowana do samochodu, poprawnie uruchomiona oraz poddana pełnej diagnostyce w celu potwierdzenia poprawności wykonania całej usługi.

 • Termin odbioru

  Po skończonej naprawie Pracownik Warsztatu poinformuje Cię o możliwości odbioru samochodu oraz umówi się z Tobą na dogodny dla Ciebie termin.

 • Zobacz także